Kim jesteśmy?
Liderzy rynku HR
TEST jest firmą doradztwa personalnego, która powstała w 1991 roku. Od 29 lat jesteśmy partnerem międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10 000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji konsultingowych.
29 lat doświadczenia w HRM
2 000 zrealizowanych skutecznie projektów Executive Search
10 000  zatrudnionych pracowników
Ponad 60 szytych na miarę kampanii rekrutacyjnych dla biznesowych centrów usług SSC/BPO/ITO i zakładów produkcyjnych
8 000 ocenionych managerów i specjalistów w programach audytu managerskiego i AC
MISJA Firmy
Dokąd zmierzamy?
Wspieramy Klientów wiedzą ekspercką i doświadczeniem poprzez wdrażanie innowacyjnych i profesjonalnych rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kluczem do sukcesu są wyjątkowi Pracownicy, którzy z pasją i zaangażowaniem wykorzystują swoje umiejętności, realizując projekty na najwyższym poziomie.
co nas wyróżnia
Spośród agencji doradztwa personalnego
PARTNERSTWO 
Od lat tworzymy zgrany kilkudziesięcioosobowy zespół konsultantów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Są wśród nas psychologowie, trenerzy, certyfikowani praktycy.
DOŚWIADCZENIE
Nasz sukces oparty jest na praktycznej wiedzy biznesowej i budowanych przez lata relacjach w środowisku HR, owocujących skutecznością rekomendowanych rozwiązań.
ELASTYCZNOŚĆ
Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania dopasowujemy do specyfiki Klienta, przyjmując rozsądną kalkulację kosztów. Podejmujemy się nietypowych wyzwań z obszaru HR.
INNOWACYJNOŚĆ
Jesteśmy inicjatorem powstania oraz koordynatorem Małopolskiego Klubu HR zrzeszającego managerów oraz specjalistów HR, na co dzień praktyków biznesu. Cykliczne spotkania członków Klubu pozwalają na wymianę doświadczeń i poglądów z obszaru HR.
verified_user
ZAANGAŻOWANIE I JAKOŚĆ
We wszystkie projekty, które realizujemy angażujemy się maksymalnie, dokładając wszelkich starań, aby nasze usługi były najwyższej jakości.
WSPARCIE
Wspieramy rozwój sektora SSC/BPO/ITO. Od 2014 roku jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiego Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów „HR w Centrach Usług Biznesowych i IT”.
Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE