Kim jesteśmy?
Liderzy rynku HR
TEST jest firmą doradztwa personalnego, która powstała w 1991 roku. Od ponad 25 lat jesteśmy partnerem międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10 000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji konsultingowych.
26 lat doświadczenia w HRM
2 000 zrealizowanych skutecznie projektów Executive Search
10 000  zatrudnionych pracowników
Ponad 60 szytych na miarę kampanii rekrutacyjnych dla biznesowych centrów usług SSC/BPO/ITO i zakładów produkcyjnych
8 000 ocenionych managerów i specjalistów w programach audytu managerskiego i AC
MISJA Firmy
Dokąd zmierzamy?
Wspieramy Klientów wiedzą ekspercką i doświadczeniem poprzez wdrażanie innowacyjnych i profesjonalnych rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kluczem do sukcesu są wyjątkowi Pracownicy, którzy z pasją i zaangażowaniem wykorzystują swoje umiejętności, realizując projekty na najwyższym poziomie.
co nas wyróżnia
Spośród agencji doradztwa personalnego
PARTNERSTWO 
Od lat tworzymy zgrany kilkudziesięcioosobowy zespół konsultantów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Są wśród nas psychologowie, trenerzy, certyfikowani praktycy.
DOŚWIADCZENIE
Nasz sukces oparty jest na praktycznej wiedzy biznesowej i budowanych przez lata relacjach w środowisku HR, owocujących skutecznością rekomendowanych rozwiązań.
ELASTYCZNOŚĆ
Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania dopasowujemy do specyfiki Klienta, przyjmując rozsądną kalkulację kosztów. Podejmujemy się nietypowych wyzwań z obszaru HR.
INNOWACYJNOŚĆ
Jesteśmy inicjatorem powstania oraz koordynatorem Małopolskiego Klubu HR zrzeszającego managerów oraz specjalistów HR, na co dzień praktyków biznesu. Cykliczne spotkania członków Klubu pozwalają na wymianę doświadczeń i poglądów z obszaru HR.
verified_user
ZAANGAŻOWANIE I JAKOŚĆ
We wszystkie projekty, które realizujemy angażujemy się maksymalnie, dokładając wszelkich starań, aby nasze usługi były najwyższej jakości.
WSPARCIE
Wspieramy rozwój sektora SSC/BPO/ITO. Od 2014 roku jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiego Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów „HR w Centrach Usług Biznesowych i IT”.
Skontaktuj się z nami
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE