PARTNERZY

Partnerzy biznesowi

Polska Agencja Inwestycji i Handlu
Eksperci z TEST przygotowują opracowania dla Polskiej Agencji  Handlu i Inwestycji m.in. z zakresu wynagrodzeń (manaHR), a także z innych obszarów szeroko pojętego HR. Analizy opracowywane przez TEST są źródłem wiedzy dla PAIH podczas spotkań z potencjalnymi inwestorami. 
Polska Agencja Inwestycji  i Handlu pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Ponadto PAIH oferuje bezpłatne usługi w zakresie organizacji wizyt inwestorów w potencjalnych lokalizacjach, dostarcza informacji na temat otoczenia prawno-gospodarczego oraz zachęt inwestycyjnych.  Oferuje pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Business in Małopolska 
TEST od wielu lat współpracuje z Business in Małopolska doradzając nowym inwestorom zagranicznym. Eksperci TEST dzięki szerokiej wiedzy odpowiadają na pytania inwestorów z zakresu sytuacji na rynku pracy oraz innych zagadnień z HR. 
Centrum Business in Małopolska (CeBiM) to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu. Centrum Business in Małopolska  tworzą: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Województwo Małopolskie i Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o. oraz Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


ASPIRE
Od początku istnienia ASPIRE TEST jest członkiem wspierającym organizację. Eksperci TEST uczestniczą w corocznych konferencjach oraz spotkaniach środowiska dyrektorów zarządzających z centrów usług biznesowych i IT organizowanych przez ASPIRE, podczas których dzielą się doświadczeniem i wiedzą z zakresu HR. 
ASPIRE jest jednym z wiodących stowarzyszeń biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej, skupiającym firmy z sektora IT & Business Process Services. Obecnie członkami ASPIRE jest ponad 150 przedsiębiorstw. Głównym zadaniem organizacji jest gromadzenie i dzielenie się informacjami o sektorze oraz promowanie jego możliwości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Urząd Miasta Kraków – Wydział Rozwoju Miasta
TEST współpracuje z Wydziałem Rozwoju Urzędu Miasta Krakowa w zakresie konsultingu i analiz dotyczących sytuacji na rynku pracy. Eksperci TEST służą radą Wydziałowi Rozwoju Miasta w zakresie analizy trendów panujących na małopolskim, ale także ogólnopolskim rynku pracy. Od 2015 r. Urząd Miasta Krakowa wspiera ogólnopolską Konferencję HR w Centrach Usług Biznesowych i IT, której organizatorem jest TEST. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Urząd Marszałkowski Województwa  Małopolskiego
Małopolska ze stolicą w Krakowie uznawana jest za znakomitą lokalizację dla inwestycji z branży Business Process Outsourcing & Shared Services Centres. Dostęp do wykwalifikowanych kadr znających języki obce, bezpieczeństwo gospodarcze, bogata oferta nieruchomości oraz wysoki poziom jakości życia tworzą unikalny klimat inwestycyjny całego regionu, który zwraca uwagę inwestorów zagranicznych. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego od 2015 r. wspiera ogólnopolską Konferencję HR w Centrach Usług Biznesowych i IT, którą organizuje TEST.  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Colliers International
Razem z Colliers International TEST opracowuje i wydaje raporty branżowe, łączące wiedzę z zakresu szeroko rozumianego HR oraz nieruchomości. Są one cennym źródłem informacji dla nowych inwestorów oraz pracowników działów HR. 
Colliers International Group jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. W Polsce Colliers działa od 1997 r. oferując pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma doradza najemcom, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom na całym świecie. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


British Council

TEST współpracuje z British Council w zakresie światowej klasy narzędzi określających poziom znajomości języka angielskiego u kandydatów biorących udział w procesach rekrutacyjnych. British Council dostarcza TEST najnowocześniejsze i elastyczne systemy do oceny znajomości języka, zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Klientów.

British Council jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Umożliwia nawiązywanie kontaktów oraz wymianę wiedzy, pomysłów i doświadczeń pomiędzy Wielką Brytanią a innymi krajami. Organizacja jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce prowadzi działalność edukacyjną poprzez nauczanie języka angielskiego oraz współpracę z ogólnopolską siecią bibliotek partnerskich i ośrodków egzaminacyjnych oferujących szeroki zakres brytyjskich egzaminów językowych i zawodowych. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJPartnerzy medialni

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE