Audyt personalny

Audyt personalny to sprawdzona metoda oceny kompetencji oraz potencjału zawodowego pracowników w kontekście planów i potrzeb firmy. Przeprowadzany jest zarówno dla pojedynczych pracowników, jak i kluczowych grup, czy wszystkich zatrudnionych w organizacji. 

Kiedy mogę potrzebować audytu personalnego? 

  • Podczas zebrania kompleksowej informacji o kompetencjach zatrudnionej kadry - niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji personalnych w przypadku zmian właścicielskich, fuzji, reorganizacji czy redukcji.
  • Podczas rozwiązywania bieżących dylematów związanych z podejmowaniem właściwej decyzji o zatrudnieniu, awansie czy też przeniesieniu pracownika na nowe stanowisko lub do innego obszaru zadań.
  • W przypadku potrzeby uzyskania informacji pomocnych przy konstruowaniu ścieżek kariery i tworzeniu planów sukcesji.
  • W potrzebie wspomagania decyzji związanych z doborem pracowników do projektów i zadań specjalnych.
  • W określeniu optymalnej ścieżki rozwoju pracowników poprzez dobór obszarów i metod kształcenia (coaching, mentoring, szkolenia, studia managerskie, kursy specjalistyczne, samorozwój etc.).


Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z audytu personalnego?

Szczegółowa informacja o uczestnikach audytów personalnych, pozwalająca na podjęcie właściwej decyzji i uniknięcie sytuacji zatrudnienia czy awansu niewłaściwej osoby.
Kompleksowa informacja na temat poziomu kompetencji zatrudnionej kadry przedsiębiorstwa, pozwalająca zarządom firm przygotować optymalną politykę personalną.
Zaawansowane merytorycznie Raporty Indywidualne z użytecznymi do podejmowania decyzji informacjami, uzupełnionymi o konkretne wskazówki rozwojowe.
Sesje feedbackowe, coachingowe lub szkolenia odpowiadające na potrzeby badanej grupy pracowników.
Opracowane Rankingi Pracowników z uwzględnieniem priorytetów Klienta.
Dostosowania programów szkoleń do rzeczywistej dynamiki potrzeb szkoleniowych pracowników.
Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE