EXECUTIVE SEARCH

Executive Search to sprawdzona metoda rekrutacji kandydatów – kluczowych osób z poziomu kadry zarządzającej i managerskiej oraz wysokiej klasy specjalistów. Metoda Executive Search pozwala dotrzeć do kandydatów, którzy osiągają sukcesy zawodowe. Są to osoby, które najczęściej nie szukają pracy, dlatego zadaniem headhuntera jest ich wyszukanie, przedstawienie oferty pracy i zachęcenie do udziału w rekrutacji. 

Kiedy mogę potrzebować Executive Search?

  • W dotarciu do interesujących kandydatów, posiadających na swoim koncie szereg sukcesów zawodowych, którzy aktualnie pracują i nie planują zmiany pracodawcy, więc nie reagują na klasyczne formy rekrutacji.
  • W dotarciu do osób o rzadkich, unikatowych specjalnościach zawodowych i wysokich kompetencjach osobistych i merytorycznych.
  • Podczas przejęcia kluczowych pracowników z konkurencyjnych firm z branży. 

Nasza firma może pochwalić się wyjątkową skutecznością – przez 27 lat metodą Executive Search obsadziliśmy przeszło 2000 pozycji managerskich i kluczowych specjalistów.

Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z Executive Search?

Pozyskanie cennych kandydatów odnoszących sukcesy w swojej branży i na swoich stanowiskach.
Kompleksowa informacja na temat zatrudnionego kandydata – jego mocnych stron, ale także obszarów wymagających doskonalenia, znajomości branży, kontaktów i sprawdzonych sposobów działania w biznesie. 
Nasze doświadczenie i wysokie umiejętności oceny kompetencji managerskich oraz znajomość rynku wynagrodzeń.
Ograniczenie czasu rekrutacji do niezbędnego minimum.
Zaawansowane merytorycznie Raporty Indywidualne, z użytecznymi do podejmowania decyzji informacjami.
Rzetelne badanie referencji wybranego kandydata.
Skontaktuj się z nami
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE