EXECUTIVE SEARCH

Executive Search to sprawdzona metoda rekrutacji kandydatów – kluczowych osób z poziomu kadry zarządzającej i managerskiej oraz wysokiej klasy specjalistów. Metoda Executive Search pozwala dotrzeć do kandydatów, którzy osiągają sukcesy zawodowe. Są to osoby, które najczęściej nie szukają pracy, dlatego zadaniem headhuntera jest ich wyszukanie, przedstawienie oferty pracy i zachęcenie do udziału w rekrutacji. 

Kiedy mogę potrzebować Executive Search?

  • W dotarciu do interesujących kandydatów, posiadających na swoim koncie szereg sukcesów zawodowych, którzy aktualnie pracują i nie planują zmiany pracodawcy, więc nie reagują na klasyczne formy rekrutacji.
  • W dotarciu do osób o rzadkich, unikatowych specjalnościach zawodowych i wysokich kompetencjach osobistych i merytorycznych.
  • Podczas przejęcia kluczowych pracowników z konkurencyjnych firm z branży. 

Nasza firma może pochwalić się wyjątkową skutecznością – przez 28 lat metodą Executive Search obsadziliśmy przeszło 2000 pozycji managerskich i kluczowych specjalistów.

Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z Executive Search?

Pozyskanie cennych kandydatów odnoszących sukcesy w swojej branży i na swoich stanowiskach.
Kompleksowa informacja na temat zatrudnionego kandydata – jego mocnych stron, ale także obszarów wymagających doskonalenia, znajomości branży, kontaktów i sprawdzonych sposobów działania w biznesie. 
Nasze doświadczenie i wysokie umiejętności oceny kompetencji managerskich oraz znajomość rynku wynagrodzeń.
Ograniczenie czasu rekrutacji do niezbędnego minimum.
Zaawansowane merytorycznie Raporty Indywidualne, z użytecznymi do podejmowania decyzji informacjami.
Rzetelne badanie referencji wybranego kandydata.
Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE