PROGRAMY ROZWOJOWE

Program rozwojowy to narzędzie budujące przewagę konkurencyjną firmy, a także jedna z elementarnych potrzeb organizacji. Przygotowujemy je w odpowiedzi na potrzeby Klienta w taki sposób, aby umiejętności i motywacja pracowników przełożyły się na ich efektywną pracę, a tym samym sukces całej organizacji. 

Potrzeby organizacji w zakresie tworzenia programów rozwojowych są na tyle specyficzne i unikatowe dla każdej firmy, że tworzymy je w ścisłej współpracy z Klientami.

Kiedy mogę potrzebować programu rozwojowego? 

  • Zawsze! :) Niezależnie od innych czynników. 
Ogromną wagę przywiązujemy do analizy nie tylko potrzeb związanych z rozwojem kompetencji ludzi, ale również specyfiki funkcjonowania Organizacji, co pozwala na  integrację potrzeb przedsiębiorstwa z celami i potrzebami pracowników.
Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE