Tramwaj zwany…HR w Centrach!

18 i 19 października w Krakowie odbędzie się jedyna w Polsce konferencja dedykowana branży HR w firmach SSC/BPO/ITO – HR w Centrach Usług Biznesowych i IT. Pojawią się na niej kluczowi specjaliści i managerowie, których zabierzemy w trasę po różnych zagadnieniach świata HR.

Stara Zajezdnia, w której odbędzie się Konferencja nawiązuje do motywu przewodniego tegorocznej edycji – współczesnego tramwaju, który jest z jednej strony tradycyjnym, ale też szybkim i nowoczesnym środkiem transportu. Zajezdnia tramwajowa wybudowana przed ponad 100 laty, wspaniale łączy historię z nowoczesnością. Dodatkowo, magiczny klimat Kazimierza sprzyja oderwaniu się od rzeczywistości i wybraniu się na metaforyczną przejażdżkę. Celem organizacji tej ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w centrach usług biznesowych.

Skąd pomysł na wykorzystanie nowoczesnego tramwaju jako motywu przewodniego? W tegorocznej edycji powrócimy do sprawdzonych, znanych rozwiązań w branży HR, ale w nowej, funkcjonalnej odsłonie. Podczas wydarzenia zwiedzimy cztery dzielnice tematyczne: Rekrutację, Wellbeing, Rozwój Liderów oraz Zarządzanie Różnorodnością. Na każdy z tematów Uczestnicy spojrzą z trzech różnych punktów widzenia: praktyki HR, perspektywy biznesowej oraz inspiracji.

Pierwszy dzień poświęcony będzie rekrutacji oraz zagadnieniom wellbeingu. Dowiemy się dlaczego tradycyjne metody rekrutacji to już za mało, jak stworzyć efektywne EVP oraz dlaczego wellbeing w pracy jest ważny i jak może wpłynąć na efektywność pracy.

W trakcie drugiego dnia Tramwaj zwany… HR obierze dwa kierunki: rozwój liderów oraz zarządzanie różnorodnością. Przewidywany postój na przystankach dotyczących zatrudniania osób niepełnosprawnych, struktury organizacyjnej firmy, a także tego jak zadbać o rozwój liderów, tak by oni zadbali o rozwój firmy.

To już 5. jubileuszowa edycja konferencji. Będzie wyjątkowo! Specjalistyczną wiedzą i zdobytym doświadczeniem podzielą się znakomici eksperci – praktycy HR oraz inspiratorzy ze świata biznesu. Wśród nich m.in. Rahim Blak, Sylwia Królikowska, Marcin Urbaś, Marek Grodziński, Piotr Prokopowicz, a także wielu innych, doświadczonych mówców.

Sprzedaż biletów na „Tramwaj zwany… HR” rozpoczęła się 14 maja. Do końca czerwca trwa promocja first minute, w której obowiązuje 20% zniżki! Konferencja w języku polskim z tłumaczeniem symultanicznym na język angielski. Więcej informacji i rejestracja: www.HRwcentrach.pl

Comments are closed.