REKRUTACJA MANAGERÓW
TEST Executive
TEST zajmuje się dyskretną rekrutacją kadry zarządzającej i najlepszych managerów w Polsce. Pomaga budować karierę w nowych organizacjach. 
SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY
KONSULTING HR
TEST HR Consulting
Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją zaawansowanych projektów w zakresie zarządzania personelem. Dysponujemy zespołem niezwykle doświadczonych konsultantów, a także nowoczesnymi narzędziami oraz autorskim oprogramowaniem, dzięki którym nasze doradztwo personalne jest na najwyższym poziomie. 
SPRAWDŹ
WYNAGRODZENIA 
I RAPORTY PŁACOWE
manaHR
Eksperci z manaHR prowadzą badania wynagrodzeń i benefitów, tworząc dwa razy do roku Raporty Płacowe, indywidualne analizy rynku pracy oraz przeprowadzamy wartościowanie stanowisk i reorganizację systemów wynagradzania. 
SPRAWDŹ
KONFERENCJA HR W CENTRACH
Ogólnopolskie Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów
Konferencja HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce. Jej idea zrodziła się w odpowiedzi na coraz to nowe wyzwania w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi w sektorze SSC/BPO/ITO. Wydarzenie skierowane jest do HR Managerów i Dyrektorów HR z centrów usług biznesowych i IT z całej Polski.  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE