KARIERA W TEST

Poszukujemy zarówno doświadczonych osób, jak i osób bez doświadczenia, które chcą się rozwijać poprzez realizację projektów HR, a dodatkowo są zmotywowane na osiąganie założonych celów oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami. Istotna dla nas jest także umiejętność współpracy w Zespole.


Co zyskujesz będąc w TEST?

recent_actors

Ciekawe projekty

Pracę związaną z pełnymi wyzwań projektami z szeroko rozumianego HR, które realizujemy dla liderów rynku - międzynarodowych korporacji oraz dużych polskich przedsiębiorstw.

trending_up

Pozytywna atmosfera i rozwój

Wyjątkową atmosferę i środowisko pracy, w którym Pracownicy mogą rozwijać swoją karierę. Dostrzegamy potencjał ambitnych oraz zdolnych osób, umożliwiając im elastyczny rozwój na stanowisku pracy. Poza wiedzą liczy się dla nas przede wszystkim osobowość, zaangażowanie oraz motywacja do rozwoju.

rowing

Wyjątkowy zespół

Doświadczony zespół, nowoczesne technologie, narzędzia pracy oraz pakiet medyczny powodują że nasi Pracownicy zazwyczaj mówią, że przychodzą do TESTu, a nie do pracy.

cake

Co więcej?

Zasilając szeregi TESTu, stajesz się integralną częścią Zespołu. Nie tylko razem współpracujemy, ale także świętujemy! TEST stara się dostarczać Pracownikom pozytywnych emocji w trakcie różnych wyjść integracyjnych na paintball, gokarty, park linowy i… to, gdzie się udajemy i corobimy, zależy tylko od naszych Pracowników. 

Dołącz do zespołu TESTu!

Już dziś możesz aplikować do jednego z naszych działów:

Rekrutacja
Będąc częścią zespołu rekrutacyjnego będziesz realizować projekty dla dużych międzynarodowych korporacji.
APLIKUJ

Konsulting HR
Realizując projekty konsultingowe będziesz tworzyć i wdrażać rozwiązania z zakresu miękkiego HR.
APLIKUJ
Skontaktuj się z nami
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE