REKRUTACJA MANAGERÓW
TEST Executive
TEST zajmuje się dyskretną rekrutacją kadry zarządzającej i najlepszych managerów w Polsce. Pomaga budować karierę w nowych organizacjach. 
SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY
KONSULTING HR
TEST HR Consulting
Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją zaawansowanych projektów w zakresie zarządzania personelem. Dysponujemy zespołem niezwykle doświadczonych konsultantów, a także nowoczesnymi narzędziami oraz autorskim oprogramowaniem, dzięki którym nasze doradztwo personalne jest na najwyższym poziomie. 
SPRAWDŹ
WYNAGRODZENIA 
I RAPORTY PŁACOWE
manaHR
Eksperci z manaHR prowadzą badania wynagrodzeń i benefitów, tworząc dwa razy do roku Raporty Płacowe, indywidualne analizy rynku pracy oraz przeprowadzamy wartościowanie stanowisk i reorganizację systemów wynagradzania. 
SPRAWDŹ
KONFERENCJA HR W CENTRACH
Ogólnopolskie Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów
Konferencja HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce. Jej idea zrodziła się w odpowiedzi na coraz to nowe wyzwania w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi w sektorze SSC/BPO/ITO. Wydarzenie skierowane jest do HR Managerów i Dyrektorów HR z centrów usług biznesowych i IT z całej Polski.  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Skontaktuj się z nami
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE