Analizy indywidualne


W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większym zapotrzebowaniem ze strony Klientów, w 2018 roku Dział Analiz i Raportów Płacowych przekształcił się w osobną, dedykowaną konsultingowi wynagrodzeniowemu spółkę i kontynuuje swoją działalność jako manaHR.


          

Od kilkunastu lat Konsultanci TEST oferują Klientom szyte na miarę ich potrzeb indywidualne analizy rynku dotyczące  wynagrodzeń dla wybranych stanowisk, porównywania regionalnych rynków pracy, analiz oczekiwań płacowych kandydatów oraz prognoz podwyżek.


Kiedy mogę potrzebować analiz indywidualnych?

  • W potrzebie podjęcia decyzji, w jakiej części Polski zainwestować.
  • W celu uzyskania niestandardowych danych o wynagrodzeniach i rynku pracy.
  • W potrzebie uzyskania eksperckiej wiedzy.


Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z przeprowadzenia analiz indywidualnych?

Szyte na miarę analizy zawierające informacje potrzebne do  podjęcia trafnych strategicznie decyzji.
Rzetelne dane m.in.: dane zawarte w Raportach Płacowych, informacje uzyskane przy realizacji setek projektów rekrutacyjnych oraz unikalna w skali Polski wiedza ekspercka naszych Konsultantów zajmujących się budową i optymalizacją systemów wynagrodzeń.
Unikalna w skali Polski wiedza ekspercka naszych konsultantów zajmujących się budową i optymalizacją systemów wynagrodzeń.
Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE