Analizy indywidualne


W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większym zapotrzebowaniem ze strony Klientów, w 2018 roku Dział Analiz i Raportów Płacowych przekształcił się w osobną, dedykowaną konsultingowi wynagrodzeniowemu spółkę i kontynuuje swoją działalność jako manaHR.


          

Od kilkunastu lat Konsultanci TEST oferują Klientom szyte na miarę ich potrzeb indywidualne analizy rynku dotyczące  wynagrodzeń dla wybranych stanowisk, porównywania regionalnych rynków pracy, analiz oczekiwań płacowych kandydatów oraz prognoz podwyżek.


Kiedy mogę potrzebować analiz indywidualnych?

  • W potrzebie podjęcia decyzji, w jakiej części Polski zainwestować.
  • W celu uzyskania niestandardowych danych o wynagrodzeniach i rynku pracy.
  • W potrzebie uzyskania eksperckiej wiedzy.


Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z przeprowadzenia analiz indywidualnych?

Szyte na miarę analizy zawierające informacje potrzebne do  podjęcia trafnych strategicznie decyzji.
Rzetelne dane m.in.: dane zawarte w Raportach Płacowych, informacje uzyskane przy realizacji setek projektów rekrutacyjnych oraz unikalna w skali Polski wiedza ekspercka naszych Konsultantów zajmujących się budową i optymalizacją systemów wynagrodzeń.
Unikalna w skali Polski wiedza ekspercka naszych konsultantów zajmujących się budową i optymalizacją systemów wynagrodzeń.
Skontaktuj się z nami
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE